راهنمای پولشید

راهنمای پولشید

اگر از خواندن کتاب و دیدن فیلم و سایر محتوای آموزشی، جهت یادگیری اصول موفقیت در تولید ثروت و موفقیت مالی خسته شده اید و جواب مناسبی از اینهمه منابع گوناگون نگرفته اید، و مطالب ارائه شده از سوی اشخاص موفق و اساتیدی که در این زمینه ها فعالیت دارند برای شما تکراری شده اند، شاید وقت آن رسیده که به طور عملی خودرا امتحان کنید و در فضایی بی خطر استعداد و توانمندیهای مالی خودرا مورد سنجش قرار دهید.

پولشید، فضایی است که در قالب سرگرمی شما را وارد یک چالش و آزمون مالی و سرمایه گذاری می کند تا براحتی بتوانید ریسک کنید و یاد بگیرید حتی با حقوق ماهیانه خود، قادر خواهید بود تا سرمایه گذاری های کوچک انجام داده و آرام آرام رشد نمایید.

شاید شما یک استعداد و نابغه مالی هستید و از آن آگاهی ندارید!

در پولشید به این نتیجه خواهید رسید که تاکنون چقدر وقت از دست داده اید و به چه راحتی می توانستید درآمد بالا داشته باشید ولی از این موضوع بی خبر بوده اید.

هنوز دیر نشده. فقط باید اجزای پولشید را تهیه کنید.

درمدل جدید پولشید برای افزایش تاثیر فرایند آموزشی تغییراتی اعمال شده که علاوه بر جذاب تر کردن فضای آن، موجب ارتقاء قدرت تحلیل شما از داده ها و اخبار بازار می گردد.

پولشید دارای دو جزء اصلی است: ۱. اپلیکیشن پولشید ۲. هندبوک پولشید

پس برای استفاده از آن می بایست هر دو را تهیه نمایید.

 1. اپلیکیشن پولشید: با استفاده از لینک دانلود در صفحه اصلی سایت می توانید براحتی اپلیکیشن پولشید را دانلود و نصب نمایید. این اپلیکیشن دارای حجم کم (در حدود ۷ مگابایت) و تحت محیط اندروید است (نسخه ios آن نیز بزودی ارائه خواهد شد) برای راحتی کاربر و ثبت نام در بخش دانلود سایت یا در بخش راهنمای دفترچه آمده است) با استفاده از این این اپ شما به صورت آنلاین و در هر لحظه می توانید از تغییرات قیمت سهام و اموال مطلع شده و همچنین خرید و فروش های خود را ثبت نمایید. کلیه محاسبات بصورت خودکار انجام خواهند شد.
 2. هندبوک پولشید: کلیه اطلاعات اولیه در خصوص جزئیات اموال و سهام و همچنین چگونگی کار با پولشید در این هندبوکآمده است. یکی از بخشهای مهم هندبوک پولشید، اطلاعات اموال و سهام موجود در اپ شامل توضیحات، قیمت پایه و ارتباط با مواد اولیه است. که با بررسی و مطالعه آنها می توانید تصمیم بگیرید در چه زمانی کدامیک از آنها را خریداری کرده و کدام را بفروشید. به نوعی می توان گفت که بروشور یا کاتالوگ اموال و سهام در این هدبوک نمایش داده می شود.

اما بخش مهم هندبوک، صفحه اصلی پولشید است که شامل دو گاه شمار است که چرخه زندگی و دروازه ثروت نام دارند گاه شمار چرخه زندگی شامل ۳۰ الی ۳۱ بلوک است که هر کدام نشان دهنده یکی از روزهای ماه هستند. هرروز با رنگ خاصی مشخص شده است که هر رنگ (طبق راهنما) نشان می دهد در آن روز چه اتفاقی قرار است رخ دهد. بنابراین با قرار گرفتن در هر روز و دانستن رویداد مورد نظر، باید خود را آماده آن اتفاق نمایید. مثلا فرض کنید در روز هفتم ماه هستید. حال بلوک مربوط به روز هفتم در چرخه زندگی را پیدا کرده و مشاهده می کنید که رنگ سبز است. طبق راهنمای هندبوک در این روز فرصت طلایی خواهید داشت و امکان انجام معاملات بزرگ و کوچک برای شما فراهم خواهد شد. بدین ترتیب با رجوع به اپ و قسمت اخبار مشخص می شود چه اموال و سهامی به صورت ویژه و قیمت خاص برای معاملات تعیین شده اند. حال اگر شرایط خرید برایتان مهیا است می توانید از این فرصت طلایی بهره ببرید.

یکی دیگر از اجزای مهم هندبوک پولشید، “صفحه مواد اولیه” است. در این صفحه حالتهای مختلف تغییرات مواد اولیه آمده است و هرکدام با کدی مشخص شده اند. در مرحله “پایه” جدول مواد اولیه محدود به نفت، طلا، فلزات، مواد غذایی و سایر است و هرچه مرحله کاربر افزایش یابد این لیست نیز با جزئیات و تعداد بیشتری ارائه می شود.

بطور مثال در بخش اخبار برای امروز کد ۱۵ درج شده است. یعنی در صفحه مواد اولیه، تغییرات مربوط به جدول شماره ۱۵ است. شما با دانستن این تغییرات و ارتباط اموال و سهام با مواد اولیه، متوجه خواهید شد که چه تغییراتی در ارزش سهام و اموال بوجود خواهد آمد.

پس براحتی می توانید تصمیم درست اتخاذ نموده و معاملات موفق انجام دهید. به یاد داشته باشید بازار واقعی هم به همین سادگی عمل می کند و فقط باید درک درستی از ارتباط داده های بازار و تحلیل آنها داشت.

وقتی درامد خود را به ۱۵۰۰۰ شید رساندید این قابلیت برای شما بوجود می آید که برای معاملات از چرخه دوم یعنی دروازه ثروت استفاده نمایید. چرخه نیز همانند چرخه اول گاه شماری است که روزهای مختلف ماه در آن درج شده اند و رویدادها در روز موردنظر اتفاق می افتند.

باتوجه به شرایط این چرخه، مبالغ معاملات بسیار افزایش می یابند و پیرو آن مقدار سود شما نیز از رشد قابل توجهی برخوردار خواهد بود. دروازه ثروت مسیری است که مقدمات ثروتمند شدن شما را فراهم می کند و کاملا لذت کسب درامدهای بالا را حس خواهید کرد.

بخش دوم هندبوک پولشید ثبت اطلاعات مالی شماست. در این بخش جداولی برایتان در نظر گرفته شده تا کلیه معاملات (خرید و فروش) روزانه خود را ثبت نمایید تا بتوانید با کنترل و بررسی آنها مسیر حرکت بعدی خود را تعیین کرده و در نهایت عملکرد روزانه خود را ببینید. تمام انسانهای موفق دنیا از چنین روش هایی برای ثبت فعالیتهای مالی روزانه خود استفاده می کنند و یکی از تفاوتهای عمده انسانهای موفق با افراد عادی جامعه در ثبت یا عدم ثبت عملکرد مالی است.

آشنایی با حسابداری شخصی از طریق این جداول، کمک شایانی به کنترل فعالیتهای اقتصادی شما در حال و آینده خواهد داشت.

با کسب درامدهای بالا و افزایش توانایی مالی خود علاوه بر بالا بردن رتبه و ورود به مراحل بالاتر، می توانید از فروشگاه پولشید (شیدشاپ) کتاب، منابع آموزشی، شید ویژه و کالا و محصولات واقعی و مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

از آنجا که پولشید از فضایی آنلاین بهره می برد و کلیه قیمتها و تغییرات آنها بروز می باشند بنابراین تمام اطلاعات و تغییرات اعمال شده و جدید از طریق اپلیکیشن به کلیه مخاطبان و کاربران ارسال می گردد.

چگونه با پولشید، پولدار شید؟

چگونه با پولشید، پولدار شید؟

با انجام معاملات مختلف میتوان «شید» بیشتری کسب نمود و به دارایی های خود افزود. افزایش دارایی موجب میشود تا راه برای ارتقای مراحل باز شود و در هر مرحله توانمندی شما برای انجام معاملات و سرمایه گذاریهای بیشتر افزایش میابد.

حال پس از کسب امتیازات لازم و کافی، به دو صورت میتوان کسب درآمد نمود:

۱- با خرید «شیدهای ویژه» و نگهداری آنها تا زمان مقرر و سپس تبدیل آنها به ریال. برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی به صفحه «شید ویژه» مراجعه نمایید.

۲- خرید اجناس و کالاهای واقعی از فروشگاه «شیدشاپ» با استفاده از درآمد کسب شده بر اساس «شید». یعنی شما براحتی قادر خواهید بود از فروشگاه کالای مورد نظرتان را خریداری کرده و استفاده نمایید.

البته بزرگترین و گرانبهاترین چیزی که از پولشید نصیب شما خواهد شد افزایش توانمندیهای مالی و اقتصادی و رشد هوش مالی شما با قرار گرفتن در فضای پولشید و همچنین دریافت منابع آموزشی مختلف و مفید در بازه های زمانی خاص است.

فضایی در پولشید ایجاد شده که بتوان تمرین تجارت و سرمایه گذاری نمود. در تمام معاملات تجاری ریسک وجود دارد و به همین دلیل در حالت واقعی ممکن است اینطور ریسکها منجر به ضرر و زیانهای مالی شود ولی در پولشید براحتی و با خیالی آسوده می توان به انجام معاملات مختلف نمود. این مورد نیز از جمله امکانات پولشید است که موجب کاهش هزینه ها و کسب منافع گردد.

امیدواریم تمام کاربران پولشید بتوانند طعم موفقیت را در این محیط احساس نمایند.

پولشید، استارتاپ آموزشی کسب درآمد

پولشید، استارتاپ آموزشی کسب درآمد

همه درس میخوانند، کار می کنند و تمام تلاششان در این راستاست که بتوانند پول دربیاورند. این نکته که هر کس چگونه کسب درآمد می کند و چقدر در این راه موفق است یا خلاصه بگوییم که پول درآوردن آسان است یا سخت؟ به نگرش و نگاه فرد مرتبط است.

قدیمیها اصطلاحی را بکار میبردند که مثلا فلان شخص «خوش روزی است». آیا واقعا” روزگار و طبیعت برای او خواسته اند و برای دیگری نه؟ این بیان کننده تفاوت نگاه و دید انسانها نسبت به اقتصاد و بازار است که باعث میشود کسی دارا و دیگری ندار باشد.

میلیونرها صرفا” به اندازه چند ده میلیون پول ندارند بلکه تفکری میلیونر و پولساز دارند. به همین دلیل است در هر مکان و فضایی موفق عمل می کنند و باز به اصطلاح قدیمیها «به خاک دست می زنند طلا می شود»

در پولشید میخواهیم هزاران ذهن میلیونر بسازیم و برای اینکار فقط از الگوهای عملی استفاده خواهیم کرد. کمتر حرف میزنیم و بیشتر عمل خواهیم کرد و خود را در شرایط واقعی قرار میدهیم تا تصمیم بگیریم و عواقب تصمیماتمان، درست یا غلط را نیز قبول خواهیم کرد.

پولشید یک استارتاپ استراتژی مالی است که برای آموزش و ارتقای توانمندیهای اقتصادی اشخاص در هر سن از نوجوانی تا بزرگسال و با هر سطح علمی و تحصیلات است. بطوریکه با قرارگیری در محیطی شبیه سازی شده و مواجهه با چالشهای مالی گوناگون، امکان تجارت و سرمایه گذاری جهت رفع موانع و هموار نمودن مسیر موفقیت وجود خواهد داشت.

در این راه با ارائه راهکارهای آموزشی و معرفی منابع آموزشی مرتبط، علاوه بر کسب مهارتهای مالی امکان درآمدزایی و بهره مندی از شرایط موجود فراهم آمده است تا بتوان با ایجاد انگیزه های مثبت به تفکر میلیونرها نزدیک شد و آنها را در زندگی واقعی  مورد استفاده قرار داد.

در پولشید به این نتایج خواهید رسید:

 

 • با افکار افراد پولدار آشنا شوید.
 • یاد میگیرید که با درآمد کم چگونه پولدار شوید.
 • یاد میگیرید چگونه پس اندازهایتان را سرمایه گذاری کنید.
 • دانش مالی خود را افزایش میدهید.
 • قدرت ریسک پذیری خود را میسنجید.
 • توانایی خود در مدیریت بحران مالی را مورد ارزیابی قرار میدهیـد.
 • تصمیم های مالی خود را با دقتی بیشتر و علمی تر میگیرید.
 • یاد میگیرید از کارمند بودن به سمت سرمایه گذاری بروید.
 • یاد میگیرید که دارایی ها و بدهی ها چه هستند.
 • با درآمد فعال و غیر فعال و فرق بین آنها آشنا میشوید.
 • به دنبال درآمدهای غیر فعال خواهید بود.
 • با انواع هزینه ها که گاهی اوقات هزینه نیستند آشنا میشوید.
 • تفاوت سود و جریان نقدینگی را لمس میکنید.
 • یاد میگیرید که پول چگونه برای شما کار می کند.
 • بیشتر خودتان را میشناسید.
 • یاد میگیرید چگونه هر فردی با هر سطح مالی می تواند به استقلال مالی رسیده و ثروتمند شود.
 • یاد میگیرید این شغل شما نیست که شما را پولدار خواهد کرد بلکه رویکرد و دانش مالی شماست.
 • با فرهنگ لغات سرمایه گذاری و ارتباط بین واژه های حسابداری، کسب وکار و سرمایه گذاری آشنا میشوید و آنها را به سرعت یاد میگیرید.