شاید شما یک نابغه مالی هستید!

خیلیها نمیدانند که چقدر در مسائل مالی و تجارت باهوشند و سالها مسیر دیگری را برای کسب موفقیت طی می کنند. بسیاری هم شناختی از میزان توانمندیهای خود ندارند و غافل از اینکه با کمی آموزش می توانند به سرعت رشد کرده و شکوفا شوند.

فقط کافیست در فضایی امن و بدون ضررهای مالی بتوانیم ریسکهای اقتصادی خود را پیاده سازی کرده و در قبال چالشهای مختلف نحوه عملکردمان را مورد سنجش قرار دهیم…

در پولشید فضایی شبیه سازی شده از شهری مجازی ترسیم شده که در قالب سرگرمی آموزشها و نکات مختلفی از قوانین و روشهای کسب درآمد و سرمایه گذاری بیان شده و همچنین لذت کسب درآمد، ثروت و بهره مندی آز آنها برای شما قابل لمس خواهد شد.

فقط کافیست اپلیکیشن پولشید را از قسمت دانلود نصب کرده و هر هفته هفته نامه پولشید را دریافت نمایید.

اتفاقات، رویدادها و اخبار شهر مجازی شیدلند در هفته نامه درج میگردد تا شما با افزایش توانایی تحلیل مسائل بتوانید بهترین شرایط را برای معاملات تجاری خود مهیا نمایید.

** در پولشید یک طرف شما هستید که در کنار تعداد زیادی از کاربران به عنوان شهروند شیدلند به تجارت می پردازید و طرف دیگر سناریو و داستان پولشید است که به صورت دوره ای توسط کارشناسان مالی و اقتصادی تهیه و اجرا میگردد. پس خودرا برای چالشهای پیش رو آماده و مهیا نموده تا از یک شهروند عادی تبدیل به شخصیتهای معتبر و معروف و ثروتمند شهر شوید.**

موفق باشید

 

دیدگاهتان را بنویسید