چگونه با پولشید، پولدار شید؟

با انجام معاملات مختلف میتوان «شید» بیشتری کسب نمود و به دارایی های خود افزود. افزایش دارایی موجب میشود تا راه برای ارتقای مراحل باز شود و در هر مرحله توانمندی شما برای انجام معاملات و سرمایه گذاریهای بیشتر افزایش میابد.

حال پس از کسب امتیازات لازم و کافی، به دو صورت میتوان کسب درآمد نمود:

۱- با خرید «شیدهای ویژه» و نگهداری آنها تا زمان مقرر و سپس تبدیل آنها به ریال. برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی به صفحه «شید ویژه» مراجعه نمایید.

۲- خرید اجناس و کالاهای واقعی از فروشگاه «شیدشاپ» با استفاده از درآمد کسب شده بر اساس «شید». یعنی شما براحتی قادر خواهید بود از فروشگاه کالای مورد نظرتان را خریداری کرده و استفاده نمایید.

البته بزرگترین و گرانبهاترین چیزی که از پولشید نصیب شما خواهد شد افزایش توانمندیهای مالی و اقتصادی و رشد هوش مالی شما با قرار گرفتن در فضای پولشید و همچنین دریافت منابع آموزشی مختلف و مفید در بازه های زمانی خاص است.

فضایی در پولشید ایجاد شده که بتوان تمرین تجارت و سرمایه گذاری نمود. در تمام معاملات تجاری ریسک وجود دارد و به همین دلیل در حالت واقعی ممکن است اینطور ریسکها منجر به ضرر و زیانهای مالی شود ولی در پولشید براحتی و با خیالی آسوده می توان به انجام معاملات مختلف نمود. این مورد نیز از جمله امکانات پولشید است که موجب کاهش هزینه ها و کسب منافع گردد.

امیدواریم تمام کاربران پولشید بتوانند طعم موفقیت را در این محیط احساس نمایند.