اخبار پولشید

اخبار پولشید و شیدلند:

در شهر شیدلند اتفاقات مختلفی در هر روز رخ میدهد که ممکن است بر قیمتها و ارزش سهام تاثیر مثبت و منفی داشته باشد. این اخبار در قسمت مربوطه در اپلیکیشن پولشید قابل مشاهده است اما تحلیلها و بررسی های خاصی صرفا جهت آموزش در این قسمت ارائه خواهند شد. جدیدترین اخبار را از اینجا مطالعه کنید…

۹۷/۴/۲۹: با اتمام جام جهانی شرکتهای اسپانسر تیمها فعلا فعالیتی نخواهند داشت اما برای سایر تیمهای باشگاهی، اسپانسرها آغاز بکار خواهند نمود. جدول تیمهای باشگاهی و اسپانسرهای آنها بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.

۹۷/۷/۲۹: آغاز دور جدید پولشید از ابتدای آبانماه ۱۳۹۷. اگر علاقمند به یادگیری و نحوه سرمایه گذاری و تجارت هستید اپلیکیشن پولشید را نصب کنید چون از ابتدای ابان مرحله جدید پولشید آغاز خواهد شد.

۹۷/۸/۱۰: انتشار هفته نامه پولشید برای آگاهی از اتفاقات و رویدادهای هفته جاری از شنبه در فروشگاه شیدشاپ به قیمت ۲۰۰ شید منتشر خواهد شد.

۹۷/۸/۱۰: عرضه برنزشید توسط شهردار شیدلند به صورت عمومی. تمام علاقمندان به حل معماهای پیچیده میتوانند به هفته نامه جدید پولشید مراجعه کرده و به حل آن بپردازند. اولین کسی که معما را حل کند از طرف شهردار یک گلدشید جایزه دریافت خواهد نمود. ارزش گلدشید در حال حاضر معادل ۹۰۰۰ شید است.

۹۸/۱/۳۰: آغاز ذور جدید پولشید با تغییرات عمده و ایجاد مراحل جذاب به همراه هندبوک برای ارزیابی و تحلیل راحتتر کاربران، از تاریخ ۹۸/۲/۱ «یکم اردیبهشت » به مناسبت نیمه شعبان.