دانلود

پولشید فضایی برای سنجش و ارتقاء توانمندیهای مالی شماست.

در بازی پولشید تجارت کنید، خرید و فروش انجام دهید و دانش و هوش مالی خود را به چالش بکشید و علاوه بر کسب مهارت و آموزش، از امتیازات بدست آمده درآمد کسب کنید!

موفقیت در پولشید نشان دهنده استعداد و توانایی مالی شما خواهد بود…

برای دانلود اپلیکیشن پولشید اینجا کلیک کنید !

نسخه ۱.۱.۳

ویژگی های این نسخه :

  • رفع اشکال خرید و فروش
  • کاهش حجم نرم افزار از ۱۷ مگابایت به ۷.۷ مگابایت
  • نمایش هزینه روزانه
  • نمایش مقدار جریمه
  • طراحی بهینه تر برای تبلت
  • ارتقای قسمت فروشگاه شیدلند به برنامه
  • رفع اشکال پیام رسان برنامه

 

 

 

با پولشید توان و استراتژی مالی و هوش اقتصادی خود مورد سنجش قرار دهید:

میخواهیم با یک بازی جذاب و در فضایی شبیه سازی شده توانمندیهای مالی شما را به چالش بکشیم. تا بتوانید قدرت تحلیل و ریسک پذیری خود را مورد بررسی قرار داده و در زندگی واقعی مورد استفاده قرار دهید.

شاید برای شما تحلیل بازار و اینکه چرا قیمت ها مدام در حال تغییرند و چه عواملی بر این نوسانات تاثیر می گذارند، سوال برانگیز باشد.

مهمتر اینکه چگونه میتوان علل و مسائل اثرگذار بازار را شناسایی کرد و راههای مقابله با آنها چیست؟

تحقیق و مطالعه و مهمتر از آنها تجربه در معاملات میتوانند در آگاهسازی ما مفید واقع شوند اما بکار گیری تک تک این قوانین در زمان مقتضی خود نیازمند درک درست و تجربه بالا بدلیل انجام معاملات موفق و ناموفق فراوان است.

در بازی پولشید سعی شده با ایجاد فضایی مناسب و نزدیک به دنیای واقعی تمامی این موارد به نوعی شبیه سازی شده تا بدون نیاز به مطالعه منابع گوناگون، آرام آرام با شرایط و قوانین بازار آشنا شد و مبانی و اصول پایه براحتی آموزش داده شده و بکار گرفته شوند.

فقط کافیست بازی پولشید را تهیه کرده و همزمان اپلیکیشن پولشید را نیز دانلود و نصب نمایید و شغل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

بازی پولشید به صورت یک کتابچه کوچک(هندبوک) است که تمامی کارتها، صفحات بازی و جداول و اجزای مورد نیاز در آن قرار گرفته اند تا براحتی قابل حمل بوده و بتوانید در هر مکان و هر شرایطی از آن استفاده کنید.

پولشید در یک شهر مجازی به نام «شیدلند» اجرا می شود که تمامی شرایط و اجزای یک شهر کوچک و در حال پیشرفت را دارد. شما به این شهر مهاجرت کرده و قرار است در آن زندگی کنید.

برای شروع دقت کنید که با چه شغلی وارد شیدلند خواهید شد چون فقط در صورتی میتوانید آنرا تغییر دهید که حسابتان صفر شده و از نو شروع نمایید. این اولین درس بازار است، یکی از عوامل مهم پسرفت مالی تغییر شغل اصلی است. شما با حرفه فعلیتان می توانید پیشرفت نمایید و در موضوعات مختلف سرمایه گذاری کنید. حتی سرمایه گذاریهای خیلی کوچک!

با بیکار میتوانید بصورت رایگان از پولشید استفاده نمایید ولی سایر مشاغل به دلیل افزایش توانایی در معاملات و ارائه خدمات آموزشی بیشتر مشمول پرداخت مبالغ اندکی هستند. با پرداخت اولیه قادر خواهید بود قدرت خرید و فروش سهام و اموال را بالا برده و سریعتر رشد نمایید. علاوه بر آن میتوانید در هر لحظه با واحد پول شیدلند «شید» از فروشگاه خرید کنید.

با سرمایه گذاریهای پی در پی و بهره مندی از هوش و توانایی های مالی خود قادر خواهید بود به اموال و داراییهایتان افزوده و طعم و لذت ثروت با بچشید. با گذر از مراحل ابتدایی و ورود به جمع پولدارهای شهر نحوه سرمایه گذاری و معاملات شما نیز تغییر کرده و قادر خواهید بود تا شرکت و کارخانه خود را راه اندازی نموده و با دیگران به رقابت مستقیم بپردازید.برای دریافت جزئیات و دستورالعمل استفاده از پولشید به راهنما مراجعه کنید.

شیدلند شهری فرضی،کوچک و زیباست که قصد دارد با دعوت از اشخاص باهوش و فعال به شهری مدرن تبدیل شود. در این راه تا چه حد میتوانید به این شهر کمک کنید؟…